Chisou Rpg
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Chisou Rpg

Distration RPG forum!^^
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Inscriere personaj

In jos 
4 participan?i
AutorMesaj
CheiryChan
Admin
Admin
CheiryChan


Mesaje : 126
Data de înscriere : 22/03/2008
Varsta : 30

Inscriere personaj Empty
MesajSubiect: Inscriere personaj   Inscriere personaj I_icon_minitimeSam Mar 22, 2008 7:40 am

Toti va trebui sa completati urmatoarea fisa:

Nume si Prenume:
Varsta:
Puteri:
Istorie:
Rude, prieteni, tovarasi:
Poza:

Exemplu:
Nume si Prenume: CheiryChan
Varsta: 16 ani
Puteri: Control asupra apei si multe alte ciudatenii
Istorie: Nascuta in Japonia,fiind printesa Japoniei,nu era deloc o persoana adorata,nu avea prieteni...Parintii ei o alintau prea mult si de aceea nu-i prea placea viata de printesa...La 15 ani s-a gandit sa paraseasca Japonia,pt. a merge in China,la verisorii ei...
Rude, prieteni, tovarasi:Tiafe(tatal ei,regele),Chituri(mama ei,regina),Otosi(prietenul ei din China) si Andreea(o englezoaica stabilita in China)
Poza:
Inscriere personaj 1151019784_yQuizLight


Ultima editare efectuata de catre CheiryChan in Dum Mar 30, 2008 1:14 am, editata de 1 ori (Motiv : Mi-am schimbat varsta deoarece era cam prea nepotrivita)
Sus In jos
https://chisou-rpg.forumgratuit.ro
Tamaki
Admin
Admin
Tamaki


Mesaje : 116
Data de înscriere : 22/03/2008
Varsta : 33

Inscriere personaj Empty
MesajSubiect: Re: Inscriere personaj   Inscriere personaj I_icon_minitimeSam Mar 22, 2008 8:08 am

Birthday: April 8
Age: 17
Hair: Blonde
Eyes: Violet
Ethnicity: French/Japanese
Alias: King, Father, Tama-chan, Senpai, 'Tono' (translation: 'My Lord'), Milord (English Manga), Golden Prince
Full French Name: René Tamaki Richard Grantaine
Zodiac Sign: Aries
Height: 183cm (6'0")
Blood Type: A
Favorite Subjects: English, French, and World History (also fond of Japanese history)
Favourite Foods: Commoner's ramen, commoner's candy (Baby Star), nabe
Type: Prince
Mid-term Exam Ranking: 2nd Year, 2nd Place
Sentai color: Red
Ranking in Dai Hin Min: 5th
Rose color: White
History:Tamaki este un baiat care invata la un liceu din oras.Astfel , liceul este impartit in doua grupe:Clubul fetelor si Clubul Baietilor , unde Tamaki este ca un fel de sef.
Sus In jos
http://sevenseas.smfforfree4.com/index.php
Jade
Moderator
Moderator
Jade


Mesaje : 65
Data de înscriere : 22/03/2008
Varsta : 29

Inscriere personaj Empty
MesajSubiect: Re: Inscriere personaj   Inscriere personaj I_icon_minitimeSam Mar 22, 2008 9:11 am

Nume si Prenume: Jade
Varsta:12 ani
Puteri:Sa inghete apa si controlul asupra aerului
Istorie:Nascut in China , ea era printesa Chinei dar nu avea prieteni, iar parintii ei mereu o rasfatau asa ca la 11 a zis ca lucrurile trebuie sa se schimbe si de atunci duce o viata mai frumoasa
Rude,prieteni,tovarasi:Dan(tatal),Chyo(mama),Yugito(prietena ei cea mai buna)
Poza:
Inscriere personaj Blackkittywhitedress
Sus In jos
Akihara
Nou
Nou
Akihara


Mesaje : 6
Data de înscriere : 23/03/2008

Inscriere personaj Empty
MesajSubiect: Re: Inscriere personaj   Inscriere personaj I_icon_minitimeDum Mar 23, 2008 12:20 pm

Nume si Prenume: Ankokuno Akihara
Varsta: 13
Puteri: puterile pe care le are ca Shinigami oferite de zanpakutou-ul ei, mai exact fulgerele si putin kidou.
Istorie: e originara din Soul Sociaty, Seireitei, locul unde sunt shinigamii.s-a nascut totusi in lumea oamenilor.la inceput credea doar ca e un simplu om, la fel si fretele ei mai mare, care a invatat-o sa lupte.dar, cand avea 8 ani, familia ei a fost ucisa in mod misterios.la 10 ani, si-a dat seama ca poate vedea spiritele si a aflat ca familia ei a fost ucisa de un Hollow Menos Grande, cea mai puternica rasa de Hollow.nu l-a gasit niciodata, dar si-a trezit puterea de Shinigami, s-a antrenat mult si a ajuns capitanul grupei 2 in Soul Sociaty.
Rude, prieteni, tovarasi:dead brother-Noriaki, vice-capitanul Marechiyo Omaeda, pe care il pocneste mereu cand spune o prostie si echipa ei de shinigami.
Poza: Inscriere personaj 050
Sus In jos
Continut sponsorizat





Inscriere personaj Empty
MesajSubiect: Re: Inscriere personaj   Inscriere personaj I_icon_minitime

Sus In jos
 
Inscriere personaj
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Chisou Rpg :: Pers. RPG :: Fisa personajului-
Mergi direct la: